• O BDO Polska

O BDO Polska

W Polsce BDO rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku, jako jedna z pierwszych na polskim rynku firm audytorsko-doradczych. Obecnie posiada swoje biura w Warszawie (Centrala), Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu, gdzie zatrudnia  blisko 300 konsultantów i ekspertów, w tym ponad 20 biegłych rewidentów, a także kilkunastu doradców podatkowych i radców prawnych.

Portfolio Klientów BDO tworzą przede wszystkim podmioty z „Listy 500” największych przedsiębiorstw polskiej gospodarki notowanych w rankingu dziennika „Rzeczpospolita", a także średnie firmy polskie i międzynarodowe, firmy rodzinne, spółki giełdowe oraz instytucje finansowe. W naszej praktyce zawsze staramy się dostosować do bieżących potrzeb Klientów, oferując im zróżnicowane, elastyczne modele współpracy, a także kompetentny, multidyscyplinarny zespół ekspertów i konsultantów.

W relacjach z Klientami stawiamy na kompetencje, rzetelną wiedzę i praktyczne doświadczenie naszych pracowników oraz na nasze wartości, z których naczelną jest dbałość o jakość i profesjonalizm dostarczanej Klientowi usługi. Chcemy i dążymy do tego, aby nasi Klienci mieli przeświadczenie, że z nami mogą się rozwijać.

Lubimy i podejmujemy wyzwania!

Przeprowadziliśmy pierwsze w Polsce prywatyzacje (w tym prywatyzację KGHM). Braliśmy udział we wprowadzaniu na parkiet pierwszych spółek notowanych na GPW. Przygotowaliśmy pierwszy w Polsce prospekt emisyjny, a także pierwszy w Polsce prospekt wg standardów UE.

Z naszymi Klientami chętnie dzielimy się swoją wiedzą realizując liczne przedsięwzięcia szkoleniowe, a także organizując własne konferencje i eventy biznesowe. Ten unikalny aspekt naszej działalności prowadzony w myśl zasady "od praktyka do praktyka" sprawia, że corocznie uczestnikami szkoleń i konferencji BDO jest ponad 8 tys. osób. Działalność edukacyjną BDO wspieramy dodatkowo naszą aktywnością wydawniczą.