• Kariera w BDO

    BDO ceni każdego pracownika. Ważna jest dla nas realizacja osobistych i zawodowych ambicji osób, które chcą być częścią międzynarodowej organizacji. W naszej firmie każdy ma głos i każda opinia ma znaczenie. Zachęcamy do kształtowania kariery zgodnie z Twoimi mocnymi stronami, umiejętnościami i osobowością. W BDO możesz liczyć na pracę pełną wyzwań oraz wsparcia.

    Aplikuj teraz

Dlaczego BDO?

„W dziale panuje świetna atmosfera. Ludzie, z którymi pracuję to nie tylko eksperci z ogromną wiedzą i doświadczeniem, ale także osoby uśmiechnięte, pomocne i z dużym poczuciem humoru. Mam możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach o bardzo różnorodnym podłożu prawno-podatkowym. Każdy dzień to nowe wyzwanie zawodowe. Poza tym można publikować artykuły do prasy fachowej, czy prowadzić szkolenia. Wszyscy są otwarci na współpracę. Wystarczy mieć pomysł na siebie, a satysfakcja będzie gwarantowana”.

Maja z Działu Doradztwa Podatkowego, biuro w Warszawie

Wybierając nas na swojego pracodawcę:

 

  • Decydujesz się na karierę w międzynarodowej firmie audytorsko-konsultingowej funkcjonującej na polskim rynku od 1991 roku i tworzącej ogólnoświatową sieć firm audytorskich obecną już w blisko 170 krajach. W ramach naszej organizacji wyodrębniamy pięć kluczowych linii biznesowych. Są to: Audyt i Rachunkowość, Doradztwo podatkowe i prawne, Doradztwo finansowe i gospodarcze, Doradztwo IT, Szkolenia. Nasze biura są zlokalizowane w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach
  • Otrzymujesz możliwość zdobycia praktycznego, wszechstronnego doświadczenia zawodowego oraz rzeczywistego rozwoju w ramach indywidualnej ścieżki kariery. Naszym pracownikom zapewniamy m.in. szeroką ofertę specjalistycznych szkoleń zawodowych dopasowanych do potrzeb stanowiskowych, możliwość odbycia aplikacji zawodowych, a także indywidualne wsparcie Ekspertów i Mentorów. Pozytywna i zarazem efektywna współpraca w ramach Zespołu oraz wspieranie młodszych stażem pracowników, to jedna z naszych podstawowych wartości.
  • Decydujesz się na pracę w dynamicznym Zespole ludzi nastawionych na rozwój i współpracę oraz zorientowanych w swoich działaniach na kluczowe wartości zdefiniowane w naszej strategii. Charakterystyczna struktura naszych Zespołów projektowych „wielopokoleniowość”, która zapewnia pracownikom bieżącą, efektywną wymianę doświadczeń oraz bezpośredni dostęp młodszych pracowników do wiedzy i praktycznego doświadczenia Ekspertów. W naszej pracy posługujemy się nowoczesnymi, efektywnymi narzędziami pracy dopasowanymi do potrzeb organizacji.Czego oczekujemy w zamian?  

Autentycznego zaangażowania w zdobywanie wiedzy i budowanie swojego potencjału zawodowego, profesjonalizmu w budowaniu relacji z Klientami, pozytywnego nastawienia, wzajemnego szacunku i aktywnej współpracy zespołowej, wysokiej kultury osobistej tak w kontaktach wewnętrznych, jak i w kontaktach z Klientami oraz identyfikacji z naszymi wewnętrznymi normami i standardami, na bazie których budujemy wizerunek BDO.