• Rafał Kowalski z BDO wśród najlepszych doradców podatkowych w Rankingu Rzeczpospolitej

Rafał Kowalski z BDO wśród najlepszych doradców podatkowych w Rankingu Rzeczpospolitej

Rafał Kowalski , Partner w Dziale Doradztwa Podatkowego, doradca podatkowy |

18 kwietnia 2019

Rafał Kowalski, Tax Partner w Dziale Doradztwa Podatkowego BDO ponownie znalazł się wśród rekomendacji do tytułu najlepszego doradcy podatkowego w zakresie CIT w 13. Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego Rzeczpospolitej.
Jak pisze Rzeczpospolita o pozycji firm doradztwa podatkowego decyduje nie tylko silny zespół, ale też pracujący dla nich wybitni liderzy i ich osiągnięcia. W tej kategorii rankingu Rzeczpospolita przyznaje nagrody za indywidualne osiągnięcia w poszczególnych dziedzinach prawa podatkowego. Gazeta prezentuje specjalistów, którym udało się zdobyć największe uznanie środowiska. W tegorocznej edycji plebiscytu wyboru najlepszych specjalistów dokonała kapituła rankingu. W poprzednich edycjach decydowała liczba głosów oddanych na daną osobę przez innych uczestników rankingu. W tym roku konkurs miał dwa etapy: w pierwszym wyłoniono finalistów w każdej z dziedzin. Do finału przeszli ci, którzy zdobyli największą liczbę wskazań ze strony innych uczestników rankingu. W drugim etapie kapituła na podstawie opisów osiągnieć finalistów wyłoniła tych najlepszych. 
- Każde wyróżnienie cieszy i jest powodem do zadowolenia. To przyznawane w ramach Rankingu Rzeczpospolitej jest cenne, bo o rekomendacji do wyróżnienia decyduje środowisko doradców podatkowych. Cieszę się, że koledzy cenią moją wiedzę i doświadczenie. To powód do zadowolenia i motywator do działania – komentuje Rafał Kowalski.