Ogólnopolskie Forum Podatki 2017

Od: 26 stycznia 2017
Do: 27 stycznia 2017
Termin: 09:00 - 17:00
Hotel Marriott
Aleje Jerozolimskie 65/79
Warszawa  00-697
Mapa dojazdu

Marzena Paćkowska
Email
  • INFORMACJE OGÓLNE

 

Szanowni Państwo

Zapraszamy do udziału w VIII Ogólnopolskim Forum Rachunkowości i Podatków. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na wydarzeniu łączącym wykłady oraz konsultacje eksperckie.

Zaproszeni eksperci będą starali się przybliżyć Państwu najważniejsze kwestie dotyczące modelu zintegrowanego sprawozdania finansowego, sprawozdania z wyniku całościowego według ustawy o rachunkowości i MSR, różnic pomiędzy polskimi zasadami sporządzania sprawozdania skonsolidowanego a MSSF/MSR. Od ich omówienia zaczniemy Forum, poświęcając tym właśnie zagadnieniom szczególnie wiele miejsca.

Celem drugiego dnia Forum jest przedstawienie wybranych zagadnień dotyczących podatkowego zamknięcia roku i nowelizacji prawa podatkowego. Omówione będą także kierunki interpretacji przepisów budzących najwięcej wątpliwości lub będących przedmiotem szczególnej uwagi ze strony praktyków oraz organów podatkowych. 1.07.2016 roku weszły w życie znowelizowane przepisy Ordynacji podatkowej w zakresie elektronicznego raportowania przez podatników danych na potrzeby służb skarbowych - Jednolity Plik Kontrolny jako narzędzie kontroli podatków dochodowych zostanie omówiony podczas drugiego dnia Forum.

Forum skierowane jest do dyrektorów finansowych, głównych księgowych, księgowych i wszystkich tych, którym nieobca jest problematyka prawa podatkowego i rachunkowości w kontekście Międzynarodowych Standardów Rachunkowości oraz polskich regulacji.

Nasi eksperci to praktycy, biegli rewidenci i doradcy podatkowi podzielą się z Państwem swoją wiedzą, wskażą pułapki w przepisach, wyeksponują zagrożenia i sposoby ich ominięcia.

Na zakończenie pierwszego dnia Forum, po merytorycznej dyskusji, zaprosimy Państwa na spektakl do Teatru.

Serdecznie zapraszamy!

Zarejestruj się