• Konferencja BDO

    Nowości w prawie, pojawiające się wątpliwości, sprawdzone rozwiązania

IV edycja Konferencji Przy lunchu o prawie - rozliczenia z pracownikami w praktyce

Data: 14 czerwca 2018
Termin: 9.00 - 14.00
Cena: Udział w konferencji jest bezpłatny.

Miejsce:
Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto
ul. Jana Heweliusza 22
Gdańsk  80-890
Mapa dojazdu

  • INFORMACJE
  • Agenda
  • Prelegenci
  • Partnerzy

 

Zapraszamy do udziału w spotkaniu „Przy lunchu o prawie”, podczas którego eksperci omówią zasady dotyczące rozliczeń pracowniczych, wskażą na ważne zmiany w prawie. Opowiedzą o problemach, z którymi borykają się przedsiębiorcy w praktyce, a także podpowiedzą jakie rozwiązanie najlepiej zastosować.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na wydarzeniu łączącym wykłady oraz konsultacje eksperckie.

Zaproszeni eksperci przybliżą Państwu najważniejsze kwestie związane z obowiązkami płatników. Opowiedzą o funkcjonowaniu w dzisiejszych realiach prawa.

Na organizowanym przez BDO spotkaniu nie zabraknie też tematów, w których zaprezentowane zostaną rozwiązania ułatwiające rozliczenia, które są konieczne przy zatrudnianiu pracowników.

Gwarantujemy Państwu przedstawienie takich tematów, jak:

  • Rewolucyjne zmiany w prawie pracy.
  • RODO: czy rzeczywiście jest się czego bać?
  • Wydatki na pracowników w kosztach firmy. Jak zoptymalizować rozliczenia?
  • Ulga B+R: Jak z niej skorzystać na nowych zasadach?

Serdecznie zapraszamy

9.00-09.30

Rejestracja

09.30-09.45

Przywitanie gości

09.45-10.30

RODO: czy rzeczywiście jest się czego bać?

Adriana Głuchowska, ekspert z wieloletnim doświadczeniem, właściciel firmy AUDITOR zajmującej się doradztwem, weryfikacją i przeglądem stanu dokumentacji prawno-pracowniczej

10.30-11.15

Ulga B+R w praktyce. Jak z niej skorzystać na nowych zasadach?

Michał Górniak, Senior Tax Consultant w Dziale Doradztwa Podatkowego BDO, biuro w Poznaniu

11.15-11.30

Przerwa kawowa

11.30-12.15

Wydatki na pracowników w kosztach firmy. Jak zoptymalizować rozliczenia?

Marek Sporny, Tax Manager w BDO, biuro w Poznaniu
Emilia Wolnowska, Senior TaxConsultant w Dziale Doradztwa PodatkowegoBDO, biuro w Poznaniu

12.15-13.00

Rewolucyjne zmiany w prawie pracy 2017/2018 i ich skutki w praktyce

Adriana Głuchowska, ekspert z wieloletnim doświadczeniem, właściciel firmy AUDITOR zajmującej się doradztwem, weryfikacją i przeglądem stanu dokumentacji prawno-pracownicze

13:00-14.00

Lunch

14.00

Zakończenie konferencji

Emilia Wolnowska

Emilia Wolnowska

Senior Tax Consultant, Doradca Podatkowy w Dziale Doradztwa Podatkowego BDO

Marek Sporny

Marek Sporny

Senior TaxManager, Doradca Podatkowy w Dziale Doradztwa Podatkowego BDO

Michał Górniak

Michał Górniak

Senior TaxConsultant, Doradca Podatkowy w Dziale Doradztwa Podatkowego BDO

Adriana Głuchowska

Adriana Głuchowska

Ekspert z wieloletnim doświadczeniem, współpracujący z najlepszymi ośrodkami szkoleniowymi w Polsce. Niezależny konsultant z dziedziny finansów publicznych oraz prawa pracy. Od lat zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem procedur w instytucjach sektora finansów publicznych oraz sektora przedsiębiorstw w tym Polityk Bezpieczeństwa Informacji dla sektora publicznego oraz podmiotów prywatnych. Właściciel firmy AUDITOR zajmującej się doradztwem, weryfikacją i przeglądem stanu dokumentacji prawno-pracowniczej pod kątem zgodności z przepisami prawa powszechnie obowiązującego. Proponuje kompleksowe rozwiązania zmierzające do poprawy stanu dokumentacji pracowniczej. Jako głos doradczy i ekspert na co dzień rozwiązuje nietypowe problemy z praktyki Przedsiębiorstw i Urzędów. Od 1998 roku przeszkoliła kilkadziesiąt tysięcy osób, przeprowadzając tysiące szkoleń. Posiadająca wszechstronną wiedzę i doświadczenie z zakresu prawa (studia magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu: prawo i administracja), rachunkowości (dyplom księgowej i studia ekonomiczne w WSDG w Warszawie, ponadto KPSW oraz studia podyplomowe Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji w WSAIB w Gdyni, przystąpiła do egzaminu audytora PN-ISO/EIC 27001 - Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji). Od lat organizuje szkolenia z zakresu prawa pracy oraz ochrony danych osobowych dla najbardziej wymagających Klientów. Prowadzi webinaria oraz jest konsultantem biznesowym Akademii Mistrza ZT Kruszwica SA oraz ekspertem Wydawnictwa Wiedza i Praktyka. Współpracuje jako ekspert i audytor z grupą BDO oraz wydawnictwem INFOR. Pełni funkcję Prezesa Zarządu Stowarzyszenia SIATKA. Jest Administratorem Bezpieczeństwa Informacji w kilkunastu innych podmiotach.

 

ORGANIZATOR

 

BDO 

 

* Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania konferencji bez podania przyczyny oraz do selekcji zgłoszeń, w szczególności wobec podmiotów konkurencyjnych wobec organizatora.