• XI Ranking DGP: BDO w czołówce Najlepszych Firm i Doradców Podatkowych w 2016 r.
Artykuł:

XI Ranking DGP: BDO w czołówce Najlepszych Firm i Doradców Podatkowych w 2016 r.

23 marca 2017

Otrzymaliśmy II miejsce w Rankingu Najlepszej Firmy Doradczej w 2016 r. zatrudniającej od 3 do 9 doradców podatkowych w XI Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej.

- Kolejny rok z rzędu jesteśmy w czołówce nagradzanych firm za usługi doradztwa podatkowego. Wyróżnienie w rankingu DGP dla BDO potwierdza, że zatrudniamy najlepszych specjalistów na rynku. Nasz zespół doradztwa podatkowego rozwijamy i tę strategię planujemy utrzymać. Ta inwestycja przynosi efekty. Wyróżnienie w rankingu to nagroda dla całego zespołu. Dziękuję i gratuluje wszystkim – komentuje Andre Helin, prezes BDO.

Również Rafał Kowalski, Partner w Dziale Doradztwa Podatkowego BDO podkreśla, że to sukces całego zespołu, zaangażowania, cierpliwości i pracowitości.

- Dla nas najważniejsza jest jakość usług świadczonych dla naszych Klientów. Ich zadowolenie ze współpracy z nami to dla nas największa satysfakcja. Wyniki rankingu są wisienką na torcie, potwierdzeniem, że ciężka praca się opłaca – podsumowuje Rafał Kowalski.