• Partnerzy

Partnerzy

dr Andrè Helin
Prezes Zarządu

Wybitny ekspert i uznany autorytet w dziedzinie rachunkowości i finansów. Wysoko ceniony doradca, wykładowca wielu szkoleń, autor licznych podręczników i fundamentalnych publikacji stanowiących standard w polskiej rachunkowości. Doktor nauk ekonomicznych w zakresie zarządzania, Danish State Authorized Public Accountant, polski biegły rewident.

czytaj więcej

dr Anna Bernaziuk
Partner Zarządzający Działem Rewizji Finansowej

Ekspert i uznany autorytet w dziedzinie rachunkowości i finansów, biegły rewident z bogatym doświadczeniem w procesach badania i upubliczniania spółek. Wysoko ceniony doradca, wykładowca licznych szkoleń z obszaru rachunkowości, m.in. w zakresie Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej, konsolidacji sprawozdań finansowych, instrumentów finansowych oraz fuzji i przejęć kapitałowych.

czytaj więcej

Edyta Kalińska
Partner Zarządzający Działem Rewizji Finansowej, Region Zachód

Biegły rewident z 18-letnim doświadczeniem w badaniach jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych sporządzanych zgodnie z polską ustawą o rachunkowości i Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej, w tym również spółek giełdowych i zakładów ubezpieczeń. Posiada również bogate doświadczenie w szeroko pojętym doradztwie związanym z rachunkowością i finansami

czytaj więcej

Tomasz Reiter
Partner Zarządzający Działem Rewizji Finansowej, Region Południe

Audytor i doradca łączący kilkunastoletnią praktykę w badaniu sprawozdań finansowych, z wszechstronnym doświadczeniem w doradztwie, szczególnie dla spółek publicznych. Nadzorował badania sprawozdań finansowych przygotowanych zgodnie z Polskimi Standardami Rachunkowości (PSR), Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) oraz Amerykańskimi Standardami Rachunkowości (US GAAP)

czytaj więcej

Piotr Gracz
Partner Zarządzający Działem Business Services & Outsourcing

Posiada wieloletnie, praktyczne doświadczenie w zarządzaniu i prowadzeniu międzynarodowych projektów oraz usługach doradczych świadczonych na rzecz grup kapitałowych. Zarządza praktyką w obszarze usług IT, tax compliance, sprawozdawczości finansowej, HR oraz kadrowo-płacowych. Specjalizuje się w planowaniu, strukturyzowaniu i optymalizacji procesów outsourcingowych.

czytaj więcej

Rafał Kowalski
Partner Zarządzający Działem Doradztwa Podatkowego

Specjalista z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów w zakresie podatkowych aspektów restrukturyzacji podmiotów krajowych jak i międzynarodowych, fuzji i przejęć. Doradza klientom z wielu branż w zakresie optymalizacji podatkowej. Wcześniej związany z jedną z firm tzw. Wielkiej Czwórki, gdzie pracował w zespole fuzji i przejęć.

czytaj więcej

Tomasz Rudawski
Partner Zarządzający Działem Doradztwa

Doradca transakcyjny z 25-letnim stażem pracy w doradztwie corporate finance. Zasady pracy doradczej wykształcił podczas współpracy z renomowanymi bankami inwestycyjnymi (m.in. założyciel spółki Access, której w latach 90-tych udziałowcem był bank N.M. Rothschild & Sons Ltd. a następnie grupa UniCredit).

czytaj więcej

Sławomir Chrzanowski
Partner Zarządzający Działem Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego

Zarządza Działem Szkoleń BDO (Dział Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego) oraz filiami BDO działającymi pod markami: Polexpert, Eurodirect, Infor Training. Posiada wieloletnie, praktyczne doświadczenie w zarządzaniu firmami szkoleniowo-doradczymi oraz technologicznymi, zdobyte jako dyrektor zarządzający, partner czy członek zarządu (Infor SA., Edustacja, FRRwP).

czytaj więcej

Leszek Kramarczuk

Leszek Kramarczuk
Członek Zarządu

Biegły rewident z ponad 20 letnim doświadczeniem w badaniach jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych wielu podmiotów, w tym spółek giełdowych. Posiada także doświadczenie w pracach dotyczących wdrażania międzynarodowych standardów rachunkowości, przeprowadzania due diligence, a także udziału w opracowywaniu prospektów emisyjnych.

czytaj więcej

Sylwia Legucka-Kosydar
People Development Director

Od 16 lat realizuje przedsięwzięcia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Ma za sobą doświadczenia związane z wdrażaniem projektów rekrutacyjnych, doradczych, rozwojowych. Tworzyła i realizowała politykę HR w PLL LOT S.A. zarządzając zespołem rekrutrów i trenerów, odpowiadała za programy rozwojowe dla pracowników w hotelu InterContinental Warszawa.

czytaj więcej

Anna Misztela
Head of German DACH Desk

Posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z Klientami pochodzącymi z niemieckojęzycznych rynków i wiedzę o sposobie funkcjonowania zarówno tamtejszych rynków, jak i samych przedsiębiorstw. Pasjonatka kultury niemieckiego obszaru językowego. Dysponuje wysokimi kompetencjami w zakresie prowadzenia biznesu, zarządzania oraz doskonale rozumie specyfikę wielu branż.

czytaj więcej

Aneta Rybak-Wojdat
Menedżer w Dziale Rozwoju Biznesu i Relacji z Klientami

Zarządza Działem Rozwoju Biznesu i Relacji z Klientami. Odpowiada za inicjatywy marketingowe, relacje z klientami Działów Rewizji Finansowej i Doradztwa Podatkowego oraz proces ich obsługi od strony administracyjnej. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Leona Koźmińskiego, ukończyła studia zarządzania marketingowego, zarządzania finansami przedsiębiorstw,

czytaj więcej

Ewa Matyszewska
Brand Manager

Od 2014 roku związana z międzynarodową firmą konsultingową BDO. Zajmuję się przede wszystkim promocją marki, PR, komunikacją z mediami i Klientami firmy. Doświadczenie w zakresie marketingu i PR zdobywa od 2011 roku. Wcześniej związana z Ernst&Young (obecnie EY) w tym zakresie.

czytaj więcej