Współpraca z BDO w związku z koronawirusem

 

Szanowni Państwo,

Nadzwyczajna sytuacja wywołana rozpowszechnianiem się koronawirusa oznacza, że musimy działać odpowiedzialnie, zgodnie z zaleceniami instytucji państwowych, na równi z innymi organizacjami. Dlatego podejmujemy wiele środków ostrożności i przygotowujemy się na możliwe scenariusze, które mają wpływ na naszą codzienną działalność.

W tym kontekście zachęcamy Klientów i pracowników do przestrzegania dwóch poniższych zaleceń, które mają zapewnić kontynuację realizacji naszych zadań i zapewnić komfort Państwu – naszym Klientom oraz naszym współpracownikom.

1. Współpraca zdalna: Nasi pracownicy będą w dużej mierze w najbliższym czasie pracować zdalnie, co gwarantuje większe bezpieczeństwo, zarówno Państwa jak i naszych pracowników.

Zrobimy co w naszej mocy, aby kontakt pracowników BDO z Państwem był utrzymany na dotychczasowym poziomie, mimo innej formy tego kontaktu. Zadbamy o naszą dostępność dla Państwa i zapewnimy profesjonalną obsługę, mimo tych szczególnych okoliczności. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej skontaktować się z Państwem w sprawie uzgodnionych i bieżących zadań. Aby upewnić się, że jesteśmy przygotowani na taką sytuację, zachęcamy również Państwa – naszych Klientów, a także partnerów biznesowych do jak najszybszego dostarczenia nam w formie elektronicznej, drogą mailową niezbędnych materiałów potrzebnych w celu realizacji naszych zadań. Pomoże nam to zaplanować, zorganizować i zabezpieczyć prace w nadchodzących tygodniach.

2. Tele- i wideokonferencje: Zachęcamy do ograniczenia tradycyjnych spotkań i preferujemy te w formie telekonferencji i wideokonferencji. Zależy nam bowiem, aby być w ścisłym dialogu z Państwem.

Informujemy jednocześnie, że w celu zwiększenia bezpieczeństwa i ograniczania rozszerzania się zakażeń koronawirusem zdecydowaliśmy, że wszystkie organizowane przez nas konferencje, kursy, szkolenia zostają anulowane do końca kwietnia. Obecnie informujemy o tej decyzji wszystkich zarejestrowanych uczestników i zależy nam na tym, aby ta informacja dotarła do uczestników naszych wydarzeń jak najszybciej.

To bardzo szczególna sytuacja, w której musimy wykazać się dyscypliną i współpracą. BDO jako profesjonalna organizacja naturalnie dołoży wszelkich starań, aby wesprzeć Państwa w działaniu w tych warunkach. Służymy radą, wsparciem i jesteśmy otwarci na pomoc i współpracę. Jednocześnie mamy nadzieję na Państwa zrozumienie i współpracę.

W razie pytań prosimy o telefoniczny lub mailowy kontakt z Państwa doradcą. Zapraszamy również do kontaktu z naszą centralą w Warszawie pod numerem tel.: 22 543 16 00 lub mailem: [email protected].

Z poważaniem
Zarząd i Pracownicy
BDO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa