W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Cookie.
 • SZKOLENIA BDO – BDO ACADEMY

SZKOLENIA BDO – BDO ACADEMY

10 lutego 2020

Wiedza to klucz do sukcesu. Dlatego BDO chętnie dzieli się wiedzą, stawiając na profesjonalny Dział Szkoleń oferujący szkolenia, warsztaty, konferencje dla przedsiębiorstw, a także jednostek sektora budżetowego.

Ponad 10 tys. osób, które rocznie decyduje się skorzystać z naszej oferty, docenia doskonałe umiejętności praktyczne i merytoryczne naszych wykładowców. Nasze szkolenia prowadzone są przez praktyków, wybitnych Specjalistów mających duże doświadczenie zawodowe oraz doskonałe przygotowanie warsztatowe, autorów wielu fachowych publikacji i opracowań. 

Nasze usługi realizowane są w formie jedno- i dwudniowych szkoleń aktualizacyjnych, warsztatów, kursów zawodowych, seminariów, szkoleńwyjazdowych, szkoleń in company, konferencji.

Nasze szkolenia, obejmują m.in. zakres merytoryczny:

 • Rachunkowość
 • Podatki
 • Finanse
 • Prawo pracy
 • Kontroling
 • Ubezpieczenia Społeczne
 • RODO
 • Zatrudnianie cudzoziemców
 • Umiejętności menedżerskie

Kursy zawodowe: 

 • Rachunkowość od podstaw
 • Rachunkowość dla głównych księgowych
 • Kurs kadrowo – płacowy
 • Kurs przygotowujący od egzaminu dla biegłych rewidentów

Doradztwo:

 • Prawo Pracy
 • Zatrudnianie Cudzoziemców
 • RODO

Zaletą naszych szkoleń jest ich praktyczny, interaktywny charakter, wynikający z przyjętej metodologii, której podstawą są przykłady, ćwiczenia i case study. Jesteśmy elastyczni, zawsze chętnie współpracujemy z Klientem, a naszym celem jest przygotowanie szkoleń i kursów dopasowanych do potrzeb każdego z nich.

Aktualne szkolenia i kursy. Zapraszamy: https://www.szkolenia-bdo.pl/