• “BETTER THE BALANCE, BETTER THE WORLD” - BDO WSPIERA MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KOBIET

“BETTER THE BALANCE, BETTER THE WORLD” - BDO WSPIERA MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KOBIET

08 marca 2019

Żyjemy w ekscytujących czasach, a nasz świat przechodzi bezprecedensową zmianę. Podobnie jest z BDO i historią naszej firmy. Nasze dotychczasowe osiągnięcia stanowią solidne fundamenty, ale zawsze patrzymy w przyszłość i dbamy o przyszłość. Dlatego wsparcie przez BDO Międzynarodowego Dnia Kobiet i jego założeń - “BETTER THE BALANCE, BETTER THE WORLD” – to dla nas naturalny krok, bo pozwala świat czynić lepszym, również ten świat w pracy.
Hasło kampanii #Balanceforbetter jest jasne: “BETTER THE BALANCE, BETTER THE WORLD”. Równouprawnienie płci jest kluczowe dla rozwoju gospodarczego i społeczności.
BDO to globalna firma, która zatrudnia ponad 80 000 osób w 162 krajach i terytoriach i odgrywa kluczową rolę w budowaniu zaufania do pracy, którą wykonujemy. Chodzi tu o zaufanie do pracowników, między pracownikami, a także w relacjach z Klientami naszej firmy.
W BDO wiemy, że różnorodność jest dobra dla ludzi i jest dobra dla biznesu. Firmy BDO na całym świecie są zaangażowane we wspieranie kobiet i dopingowanie ich w osiąganiu sukcesu. Przejawia się to chociażby w angażowaniu się BDO w liczne strategie i kampanie, związane z aktywnością kobiet. 
Niebagatelne znaczenie mają także kobiety zatrudniane w BDO. Na każdym poziomie kariery, kobiety w BDO są wspierane w budowaniu relacji i tworzeniu dobrze zdefiniowanych ścieżek swojego rozwoju.
Firmy BDO tworzą środowisko pracy, które jest elastyczne i wspiera kobiety. Dodatkowo ważne jest dla nas profesjonalne podejście do wynagradzania kobiet. To właśnie zrównoważone podejście pomaga naszym pracownikom spełniać ich marzenia - i ostatecznie oferuje lepsze rozwiązania dla naszych Klientów. W końcu o to chodzi w: “BETTER THE BALANCE, BETTER THE WORLD”.