• Rafał Kowalski z BDO wśród najlepszych doradców podatkowych w Rankingu Rzeczpospolitej

Rafał Kowalski z BDO wśród najlepszych doradców podatkowych w Rankingu Rzeczpospolitej

26 czerwca 2018

Rafał Kowalski, Tax Partner w Dziale Doradztwa Podatkowego BDO wśród rekomendacji do tytułu najlepszego doradcy podatkowego w zakresie CIT w 12. Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego Rzeczpospolitej. W tej kategorii dziennik nie wyłonił lidera. Przedstawił natomiast dwóch rekomendowanych do tego tytułu doradców, którzy zdobyli taką samą liczbę punktów. Jedną z tych osób był szef Działu Podatkowego BDO.

Jak pisze Rzeczpospolita o pozycji firm doradztwa podatkowego decyduje nie tylko silny zespół, ale też pracujący dla nich wybitni specjaliści. To ich nazwiska przyciągają klientów. W tej kategorii rankingu Rzeczpospolita przyznaje nagrody za indywidualne osiągnięcia w poszczególnych dziedzinach prawa podatkowego. Gazeta prezentuje specjalistów, którym udało się zdobyć największe uznanie środowiska.

Każde wyróżnienie cieszy i jest powodem do zadowolenia. To przyznawane w ramach Rankingu Rzeczpospolitej jest cenne, bo o pozycji w plebiscycie i przyznaniu tytułu najlepszego doradcy decyduje środowisko doradców podatkowych. A w nim jak wiadomo nie brakuje wybitnych postaci, ekspertów najwyżej klasy, którzy na co dzień rozwiązują skomplikowane problemy Klientów – komentuje na gorąco wyniki Rankingu Rafał Kowalski.

Jednocześnie dziękuję Wszystkim głosującym za oddany głos.