• Rafał Kowalski wśród najlepszych doradców w zakresie CIT

Rafał Kowalski wśród najlepszych doradców w zakresie CIT

Ewa Matyszewska , Brand Manager |

26 czerwca 2017

Do grona najlepszych doradców w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych dołączył w tym roku Rafał Kowalski, Tax Partner w Dziale Doradztwa Podatkowego BDO w Rankingu firm doradztwa podatkowego Rzeczpospolitej.

- Nagroda jest dla mnie miłym docenieniem mojej długoletniej pracy. Wyróżnienie tym bardziej cieszy, że w dzisiejszym doradztwie podatkowym klient poza wiedzą oczekuje partnerstwa i wsparcia praktycznie na każdym etapie działalności i non stop. Staramy się spełniać oczekiwania klientów na najwyższym poziomie – komentuje nagrodę Rafał Kowalski.

Jednocześnie dodaje, że znalezienie się na podium z najlepszymi doradcami w zakresie CIT powoduje, że BDO obrało dobry kierunek doradztwa. Podatek dochodowy od osób prawnych jest jednym z filarów naszej działalności. Specjalizujemy się w szeroko pojętych przeglądach podatkowych, analizach – również tych branżowych, czy rozwiązaniach optymalizacyjnych, oczywiście zgodnych z wymogami prawnymi.

- Na pewno będziemy rozwijać tę część naszego doradztwa, zarówno powiększając zespół, jak i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów – podkreśla Rafał Kowalski.