• BDO wśród najlepszych firm audytorskich

BDO wśród najlepszych firm audytorskich

24 kwietnia 2017

BDO znalazło się wśród 5 najlepszych firm audytorskich w ślad za firmami z wielkiej czwórki​ - pod względem wielkości przychodów w Rankingu Firm Audytorskich dzienników Rzeczpospolitej i Parkietu. Taki wynik BDO utrzymuje od kilku lat. W zakresie Najbardziej Aktywnej Firmy Audytorskiej na giełdzie zajęliśmy III miejsce, a na rynku NewConnect uplasowaliśmy się na piątym miejscu. BDO zostało również wyróżnione w Rankingu jako Najlepsza Firma Audytorska badająca spółki giełdowe w 2016 roku.

- BDO działa na polskim rynku od 26 lat. Współtworzyliśmy rynek kapitałowy, przeprowadzaliśmy pierwsze prywatyzacje i przygotowywaliśmy pierwsze prospekty emisyjne. Wiedza i doświadczenie przynoszą dziś efekty, zwłaszcza w zaufaniu jakim darzą nas Klienci. Klienci wystawiają nam najważniejszą ocenę. Ranking jest dodatkowym potwierdzeniem naszych kompetencji – komentuje wyniki Andre Helin, Prezes BDO.

Jednocześnie dodaje, że sukces w rankingu najlepszych firm audytorskich BDO powtarza praktycznie od początku działania w Polsce. Tym samym potwierdza swoją renomę i wiodącą pozycję na rynku usług audytorskich.

- To zasługa całego zespołu Ekspertów naszej firmy. Im należą się wyrazy uznania i podziękowania – podsumowuje Andre Helin.

Wszyscy laureaci Rankingu Audytorów

Od lewej: Krzysztof Maksymik, Audit Partner w BDO; Andre Helin, Prezes BDO, Ewa Matyszewska, Brand Manager w BDO, Hanna Sztuczyńska, Audit Partner w BDO

Krzysztof Maksymik, Audit Partner w BDO oraz Krzysztof Burnos, Prezes KRBR