• BDO pomaga na Święta

BDO pomaga na Święta

Ewa Matyszewska , Brand Manager |

13 grudnia 2017

„Pomagamy Mikołajowi”

Po raz trzeci BDO wzięło udział w akcji fundacji „Pomagamy Mikołajowi”. W tym roku dzięki zaangażowaniu Pana Prezesa André Helin oraz pracowników firmy udało nam się zrealizować 80 listów do Mikołaja. Mamy nadzieję, ze ucieszą one dzieci w ten świąteczny czas.

„Pomagamy Mikołajowi” to akcja, dzięki której docieramy do najmłodszych z powiatu ostrołęckiego. Dzieci te z niezależnych od siebie względów, nie mogą liczyć na prezenty. Piszą więc „Listy do Świętego Mikołaja”, dzieląc się w nich swoimi potrzebami i marzeniami.

BDO, dzięki zaangażowaniu Pana Prezesa, mogło w tym roku zrealizować ponad 30 listów. Oczywiście oprócz tego, akcję wspierają Pracownicy naszej firmy, którzy wcielając się w postać Świętego Mikołaja chcą wspomóc najbardziej potrzebujące dzieci. W sumie udało nam się obdarować 80-tkę dzieciaków.

Mamy nadzieję, że prezenty od Mikołajów z BDO wywołają uśmiech na twarzach podopiecznych fundacji.

Więcej o akcji: http://pomagamymikolajowi.pl

„Szlachetna paczka”

BDO kolejny rok wsparło „Szlachetną paczkę”. Zbiórkę środków wśród pracowników BDO i poza naszą firmą zorganizowała Anna Pacanowska-Stasiak, manager w Dziale Rewizji Finansowej poznańskiego biura BDO.

Udało się zebrać 6.650,28 zł i pomóc dwóm rodzinom. Na zakupy dla pierwszej rodziny przeznaczono 2.767 zł (pralka, wymarzone prezenty, odzież, obuwie, pościel, środki czystości) oraz sporo prezentów rzeczowych (zabawki, ubrania, artykuły spożywcze, kosmetyki, itp.). Na drugą rodzinę przeznaczono 3.884 zł - zapłaciliśmy za turnus rehabilitacyjny dla dziecka oraz dodatkowo kupiliśmy prezenty dla braci oraz świąteczną paczkę pełną smakołyków dla całej rodziny. Dziękujemy i gratulujemy.