• BDO partnerem Konferencji Przyszłość, Finanse, Rozwój

BDO partnerem Konferencji Przyszłość, Finanse, Rozwój

Ewa Matyszewska , Brand Manager |

02 listopada 2017

Prezes BDO André Helin przedstawi na konferencji 6 listopada temat związany z marketingiem finansowym. Opowie o tym, jak przekonać inwestorów do finansowania młodych firm, gdy ich wyniki finansowe nie odzwierciedlają potencjału pomysłu biznesowego.

Już 6 listopada zapraszamy do Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie na specjalną Konferencję „Przyszłość, Finanse, Rozwój” organizowaną przez ZMID, w której Prezes BDO Polska – dr André Helin opowie o przyszłości finansistów oraz finansowym… marketingu, czyli jak można sprzedać swój pomysł, gdy brakuje zasobów.

W trakcie odbędą się również liczne prelekcje i debaty z zakresu rynku FinTech oraz przyszłości startupów i rynku Venture Capital z udziałem m.in. Prezesa PFR Ventures – Macieja Ćwikiewicza, Szefa Google Campus Warsaw – Rafała Pluteckiego, czy Partnera Zarządzającego Grupą HRK – Piotra Mazurkiewicza.

Na miejscu obecni będą przedstawiciele różnych startupów, inwestorzy oraz finansiści. Szczegółowy harmonogram, sylwetki prelegentów oraz rejestrację można znaleźć pod adresem:

http://zmid.org.pl/konferencja-przyszlosc-finanse-rozwoj/

Podczas rejestracji prosimy najpierw wybrać Bilet Silver dla pozostałych osób, a następnie w kolejnym oknie podać kod BDO, który umożliwi bezpłatną rejestrację na wydarzenie.